Muzika na domaćoj sceni od danas je obogaćena još jednom pjesmom koja prijeti da postane nezaboravni hit. Dvije Balkanske zvijezde Svetlana Ceca Ražnatović i Željko Joksimović udružili su snage i vrijedno radili na duetskoj pjesmi “Više od sreće” koja je danas ugledala svjetlost dana.
Ovaj projekat nije nastao preko noći. Željko i Ceca su mjesecima pažljivo pripremali svaki detalj kako bi osigurali da pjesma bude savršena. Uložili su mnogo truda i energije, od komponovanja muzike i pisanja tekstova do studijskog snimanja i produkcije.
Oba umjetnika poznata su po svojoj posvećenosti i perfekcionizmu, pa nije ni čudo što se očekuje da “Više od sreće” biti pjesma koja će se slušati generacijama. Tekst i muziku potpisuje Miloš Roganović, a aranžman i produkciju Željko Joksimović, dok je direktor fotografije i reditelj spota bio Miloš Nadaždin.
– Rad na ovoj pjesmi bio je izuzetno inspirativan. Ceca je nevjerovatan profesionalac i izuzetno talentovana umjetnica. Naša saradnja je protekla u divnoj atmosferi i mislim da smo uspjeli da stvorimo nešto posebno – rekao je najpopularniji regionalni kompozitor i pop izvođač Željko Joksimović.
S druge strane, Ceca Ražnatović je istakla koliko joj znači ova saradnja.
– Željko je multitalentovani muzičar! Perfekcionista, sjajan pjevač, kompletan umjetnik. Raditi sa njim bilo je veliko zadovoljstvo. “Više od sreće” je pjesma koja nosi jaku emociju i vjerujem da će publika to prepoznati i zavoljeti – istekla je Ceca.
Pjesma “Više od sreće” obećava da će postati veliki hit i obilježiti ljeto.
Željko i Ceca su se dokazali kao pravi profesionalci, a njihov duet je još jedan dokaz njihove muzičke veličine.
Blic
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.