Foto: FS BiH
Fudbal

FS BiH kaznio Borac, Sarajevo i Široki


Zasjedala je Disciplinska komisija FS BiH, a kao rezultat toga kažnjeni su Borac, Sarajevo i Široki.

Nedavno je zbog dešavanja u 5. kolu Premijer lige kažnjen Željezničar sa 10.000 KM, a uz to su disciplinovana još tri kluba.

Nakon “plavih” najveću kaznu zbog dešavanja u 5. kolu dobilo je Sarajevo. Zbog upotrebe pirotehnike protiv Radnika Bordo tim je kažnjen sa 3.500 KM, prenosi meridian.

Disciplinska komisija je kaznila Borac i Široki Brijeg sa po 2.000 KM. Oba tima su kažnjena zbog pirotehnike i to u mečevima protiv GOŠK-a i Slobode.

Sponzorisano

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Infantino: Iran sigurno dolazi na Svjetsko prvenstvo

K2

Poginuo Aleksander Maninger, bivši golman Arsenala i Juventusa

K1

Barbarez o “Zmajevima”: Na SP ćete gledati reprezentaciju pobjedničkog mentaliteta

K2

FIFA sprema “plan B”: Italija umjesto Irana na SP?

K1

Zeljković o Srbima u reprezentaciji BiH: Glupo je pričati o takvim temama

K2

Skandal u Španiji: FIFA pokrenula postupak zbog islamofobije

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više