Foto: Narodni front
Banjaluka

Ješićeva: Kuća Milanovića simbol saradnje SNSD-PDP


Kuća Milanovića je još jedan dokaz saradnje koalicije SNSD-PDP kada se treba izaći u susret firmi “Korićanac”. Da, upravo onoj firmi kojoj su zajedno dali vrijedno zemljište na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, rekla je nosilac liste Narodni front – Jelena Trivić za odbornike u Skupštini Grada Dijana Ješić.

– Sada je na renoviranje ovog objekta utrošeno 5 miliona maraka, više nego što je bilo potrebno za, na primjer, izgradnju Osnovne škole u naselju Ada, za koja je sredstva obezbijedila Srbija, a koja su takođe na sumnjiv način utrošena, isto kao i sredstva za obnovu Sokolskog igrališta, takođe donacija Grada Beograda – ističe Ješićeva.

– Još jedna poveznica ove saradnje jeste i to da je Vlada Republike Srpske za obnovu ovog objekta izvojila četiri i po miliona maraka, iako do danas, kako navode iz RUGIP-a, nisu riješeni imovinsko-pravni odnosi, što govori da je riječ o još jednom izvođenju radova bez građevinske dozvole. Postavlja se pitanje kako je tek sad za Vladu Republike Srpske sporna obnova ove kuće, kada je sve gotovo i kada je novac potrošen?! – dodala je Dijana Ješić nosilac liste Narodni fornt – Jelena Trivić.

– Kada se trebao dati novac za obnovu tada su SNSD i PDP djelovali zajedno. Sad kad je novac potrošen, sada se kao svađaju. U svađu se uključio i Milorad Dodik lično, a sve u nastojanju da Stanivukovića predstavi kao opozicionara, uz svesrdnu pomoć režimskih medija.

Da li se neko preko kuće Milanovića želi oprati od simbioze i distancirati od firme Korićanac koja je dobila višemilionski posao u mnogostruko većem iznosu od realnog?!

Dragi građani, vama ostavljamo da razmislite šta se to sve moglo uraditi za pet miliona maraka, i da li obnova jednog ovakvog objekta, koji je za aktuelnu gradsku administraciju na samom vrhu prioriteta, realno košta toliko? – zaključila je Ješićeva.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vidović: Ne damo budžetska sredstva, stranke će se same snaći

K1

Cvijanović razgovarala sa Vučićem: Važno je da smo uvijek zajedno

K2

Nenad Nešić izlazi iz pritvora

K2

Višković ima veću platu od premijera Crne Gore i Srbije

K2

Helez traži istragu i prekida vojnu saradnju sa Srbijom

K2

Cvijanović u Tirani sa brojnim evropskim liderima

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više