Foto: Printscreen
Društvo

Kasni let Memingen – Banjaluka


Avion aviokompanije Rajaner (Ryanair) koji je prvobitno trebalo da poleti iz Memingena za Banjaluku u 16:25 časova kasniće dva sata, javljaju čitaoci portala SrpskaCafe.

– Avion će umjesto u 16:25 poletjeti u 18:35 časova – kaže čitalac portala.

Inače, ovo će dovesti i do kašnjenja večerašnjeg leta iz Banjaluke.

– Po planu, avion je trebalo da sleti u 17.45 časova, a polijetanje je bilo planirano za 18.10 časova ali će doći do značajnog kašnjenja – kaže izvor portala.

Sponzorisano

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vrijeme sutra: Osjetno zahlađenje i jaka kiša

K1

Mljekari na ivici: Evropski viškovi guše domaće farme

K1

Skandal zbog razbijanja kipa Isusa: Diplomatski rat Izraela i Poljske

K1

Nevrijeme u Bihaću: Jak grad i kiša sručili se na Krajinu (VIDEO)

K1

UIO BiH kreće u kontrole: Otkrivene velike utaje poreza u građevinarstvu?

K1

Prekinuta hitna sjednica Doma naroda, ništa od jeftinijeg goriva?

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više