Foto: Starsport
Fudbal

Delije tukle navijače Štutgarta (VIDEO)


“Delije”, gupa navijača Crvene zvezde, napala je pristalice Štutgarta u centru Beograda.

Fudbaleri Crvene zvezde od 18.45 dočekuju ekipu Štutgarta, u petom kolu Lige šampiona, “crveno-bijeli” još uvijek nemaju bod iz prethodne četiri utakmice, a susret u Beogradu imao je huligansku uvertiru.

Na društvenim mrežama se pojavio snimak tuče na Zelenom vencu, a kako Telegraf prenosi, riječ je o sukobu navijača Zvezde i Štutgarta.

– Prema nezvaničnim navodima, tridesetak navijača aktuelnog šampiona Srbije naleteli su na Zelenom vencu na grupu navijača Štutgarta, koja je prihvatila poziv za “fer” obračun. Navodno su navijači nemačkog vicešampiona izvukli deblji kraj u ovom obračunu, a i na snimku se može videti da je jedan od momaka dobio žestoke batine – piše Telegraf,

B92

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Meksiko slavio protiv Južnoafričke Republike (VIDEO)

K1

Mundijal je počeo! Šakira zapalila „Asteku“

K1

Vlada Srpske povećava dugoročno zaduženje za 804 miliona KM

K1

Stevanović: Od štrajka u “Željeznicama” nema ništa

K1

Savanović okreće leđa Vukanoviću zbog saveza sa Crnatkom?

K1

Pele i Tijeri Anri dobili svoje ulice uoči Mundijala

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više