Foto: NIKOLA MORAČA/RAS SRBIJA
Hronika

Osuđeni pedofil mjesec dana slobodno šetao po Banjaluci


U Banjaluci je uhapšen pravosnažno osuđeni pedofil D.T, saznaje Srpskainfo.

Banjalučanin je prije mjesec dana pravosnažno osuđen na 12 godina robije zbog obljube djevojčice (14).

Nakon pravosnažne presude koju je pedofil dočekao na slobodi, D.T. se nije javio na odsluženje kazne u KPZ Foča.

Okružni centar Sudske policije u Banjaluci je locirao i uhapsio pedofila i sproveo ga u KPZ Foča.

D. T. je proglašen krivim za tri krivična djela obljube nad djetetom mlađim od 15 godina. Za svako djelo izrečena mu je kazna od po osam godina zatvora, što je objedinjeno u jedinstvenu kaznu od 12 godina zatvora.

Izrečena mu je i dvogodišnja zabrana približavanja i komunikacije sa žrtvom, u koju se ne računa vrijeme provedeno u zatvoru.

Glas Srpske

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vučić: SAD noćas ukidaju carine Srbiji

K1

SAD ukidaju Srbiji carine od 35 odsto?

K1

Njemački gigant baterija “Varta” ide u stečaj

K1

Revizori razotkrili haos u Helezovom ministarstvu

K1

RiTE Gacko daje 660.000 KM za obradu kredita

K1

Povećanje plata u Vladi Srpske: Koliko će zarađivati premijer i ministri?

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više