Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu.
– Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti – kaže Dodik.
RTRS
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

