Foto: Agencije
Hronika

Pronađeno tijelo dječaka koji je nestao u Drini kod Zvornika


Tijelo dječaka, koji je prije osam dana nestao u rijeci Drini u blizini zvorničkog naselja Branjevo, pronađeno je danas u poslijepodnevnim časovima.

Ovim je tragično okončana opsežna višednevna potraga koja je podigla na noge cijelu regiju, nezvanično saznaje ATV.

Tijelo uočeno kod Pavlovića mosta

Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao ATV, tijelo nesrećnog dječaka pronađeno je u rijeci u blizini Pavlovića mosta.

Podsjećamo, dječak je nestao 26. maja tokom kupanja u Drini. Odmah nakon prijave o nestanku pokrenuta je masovna i opsežna spasilačka akcija, ali su se crne slutnje, nažalost, danas obistinile.

Višednevna opsežna potraga na rijeci

Tokom višednevnog pregledanja korita i obale rijeke Drine, spasilačke službe su koristile i specijalne dronove kako bi iz vazduha pokušali da uoče nestalo dijete, ali brza i nepredvidiva rijeka tijelo je odnijela kilometrima nizvodno, gdje je danas i pronađeno.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Kneževo: Hapšenje, oružje, municija i 177 stabljika marihuane

K1

Banjaluka: Preminuo Vladimir Đuran

K2

Modriča: Izbio požar u blizini benzinske pumpe (VIDEO)

K1

Preplivao Dravu i skrivao se cijeli dan: Uhapšen Amir Uzunović

K1

Teške optužbe na suđenju za ubistvo Aldine Jahić: Svjedok tvrdi da su roditelji optuženog tražili da promijeni iskaz

K2

Šokirao region: Nakon hapšenja tik tokeru Faraonu ugašen nalog, elektronski uređaji na vještačenju

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više