Foto: Expartum/Printscreen
Banjaluka

Počela jesenja deratizacija


Jesenja sistematska deratizacija na teritoriji grada za ovu godinu počela je juče, saopštili su iz preduzeća “Eko-bel”, koje je zaduženo za deratizaciju.

– Jesenju deratizaciju započeli smo u nekoliko školskih i predškolskih objekata, te u drugim subjektima koji se finansiraju iz budžeta grada – navedeno je u saopštenju.

Dodali su da će nakon deratizacije stručne ekipe ovog preduzeća na terenu dati određena uputstva i navesti mjere koje su potrebne nakon izvođenja deratizacije.

Glas Srpske

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Akvana: Zadnji dan za kupanje 31.avgust

K2

Banjaluka: Slobodan dan roditeljima prvačića zaposlenim u Gradskoj upravi

K2

Banjaluka: Đačke uniforme čekaju signal nadležnih

K2

Počinje 61. “Kočićev zbor”: Banjaluka u znaku književnosti, kulture i tradicije

K2

GIK Banjaluka: Prijave za glasanje putem mobilnih timova do 31. avgusta

K2

Osam godina prošlo od premlaćivanja novinara Kovačevića, i dalje se ne zna ko su nalogodavci

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više