Foto: Agencije
Ostali sportovi

Vejn Runi postaje bokser!?


Bivši engleski fudbaler Vejn Runi sada je i bivši trener, pošto je vrlo brzo završio tu epizodu.

Nakon što je 2. januara smijenjen u Birmingemu, jer je imao samo dvije pobjede iz 15 utakmica na posljednjem mjestu Čempionšipa, riješio je da odustane od te struke.

Makar na neko vrijeme, pošto je objavljeno da će ubuduće biti stručni komentator.

Konkretno od u predstojećeg duela Mančester junajteda i Evertona, dva kluba koja su obilježila njegovu karijeru.

A nakon toga, ulazi u svijet boksa, pišu engleski mediji.

Naime, on će ući u ring sa KSI-jem, 30-godišnjim influenserom, ali i muzičarem, glumcem, pa i bokserom.

Do sada je KSI imao pet borbi i ostvario je četiri pobjede.

U petom je poražen od Tomija Fjurija, polubrata svjetskog prvaka u teškoj kategoriji, Tajsona Fjurija.

B92

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Tomislav Vukomanović večeras u Beogradu brani titulu, u ringu i Sara Ćirković

K2

Bez igrača koji su stali na stranu Stevanovića: Ovo je prvi spisak “delfina” pod vođstvom Vujasinovića

K2

Odbojkaši Srbije srušili Argentinu na startu Lige nacija

K1

Vaterpolisti Srbije imaju novog selektora

K2

Angelina Topić skočila do srebra u Atini

K1

Odbojkašice Srbije pregazile Tajland na otvaranju Lige nacija

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više