Globus

Satiričar iz Gradiške opjevao Trampovu pobjedu


Izbori u Sjedinjenim Američkim Državama, o kojim se govori na svim svjetskim meridijanima, inspirisali su Boška Grgića, humoristu i satiričara iz Gradiške da jutros nakon buđenja i prvih izbornih informacija iz najveće svjetske sile, svoja osjećanja pretoči u stihove.

-To je tema o kojoj bruji cijeli svijet a ja svoje mjesto, Bok Jankovac pored Gradiške, takođe smatram dijelom svijeta. Zato sam napisao šaljivu pjesmu i podijelio je sa prijateljima – kazao je Grgić.

DONALD ILI HILARI

Tako mi motike, ašova i krampa

U snu sam glasao za Donalda Trampa.

Ustanem, a ono bjelosvjetska štampa

Najavljuje pobjedu Donalda Trampa.

Razmišljam, a tako i stoje stvari

Nije pametno izabrati Hilari.

Zamjerimo njoj i nastranom Bilu

Što protiv nas primjeniše silu.

Valjda će se na nasilje spustiti rampa

Kad Bijela kuća ugosti Trampa.

Ne želim da budem šišaća ovca

Pozdrav Trampu iz Bok Jankovca.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Tramp: Kurdi su nas iznevjerili, to ću im zapamtiti!

K1

Iran: Zatvorili smo Ormuski moreuz; SAD: Brodovi prolaze

K1

Meloni pozvala Evropu na hitan dijalog sa Moskvom

K1

Britanija proglasila sjever Kosmeta bezbjednom destinacijom

K1

Iran prijeti prekidom utakmica na Svjetskom prvenstvu

K1

Tramp Teheranu: Napšćemo Iran vrlo snažno

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više