Legendarne američke manekenke Cindy Crawford i Carolyn Murphy podržale su izdavanje knjige modnog fotografa Russella Jamesa i nage pozirale za zbirku fotografija “Angels Collection Limited Edition”.
– Nisam Viktorijin anđeo, ne volim da vježbam i imam 45 godina. Bila sam zbunjena kada me je moj prijatelj zamolio da potpuno naga poziram za njegovu knjigu i pojavim se na stranicama pored nekih od najnevjerovatnijih tijela na svijetu. Bila sam veoma nervozna i osjećala sam se nesigurno na setu, ali na kraju mi je tim pomogao da se osjećam ugodno. Hvala na pozivu, pomogao si mi da se osjećam ugodno u svojoj koži i da se vratim u teretanu – napisala je Carolyn Murphy na Instagramu.
Cindy Crawford takođe je pozirala gola, a obe manekenke pokazale su da im vrijeme ništa ne može i da su godine samo broj.
– Kao od majke rođena ispred objektiva Russella Jamesa – napisala je kratko Cindy Crawford i čestitala svom prijatelju na novoj knjizi.
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.