Foto: Budućnost VOLI
Nekategorisano

ABA liga: I drugog finalistu odrediće majstorica

Košarkaši Budućnosti pobijedili su Cedevitu sa 87:72, čime su izjednačili na 1-1 u polufinalu ABA lige. Tako će pobjednika i ove serije odlučiti majstorica.


Izabranici Jasmina Repeše odigrali su dobar meč, pogotovo u drugom poluvremenu, u kojem su napravili ključnu razliku za veliki trijumf (54:41).

Šampiona ABA lige do pobede predvodio je Edvin Džekson sa 15 poena i šest skokova, dok je Noris Kol uz 11 koševa imao i devet asistencija. Na drugoj strani, Džejkob Pulen je upisao 18 pogodaka.

Odlučujuća, treća utakmica, igra se u nedjelju, od 19 časova. Domaćin će biti Cedevita.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Željko iz Hrvatske uzgojio bundevu od 326 kilograma

M B

Izgorio jedan od najstarijih bungalova u Zelenkovcu: U plamenu stradala brojna umjetnička djela!

M B

Sijarto o tužbi Ukrajine: Spremni smo da branimo svoje interese

DB

Raljić: U Motikama radimo punom parom! (FOTO, VIDEO)

M B

Najupečatljivija Eskobarova poruka je da se Priština urazumi

M B

Nema šansi za prijem Prištine u UN

M B

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više