Nakon pjesme “Jednim osmijehom” Hladno pivo predstavlja i drugi službeni live spot, sa velikog koncerta održanog 3. marta u zagrebačkom Domu sportova, i to za pjesmu “Džepni Bog”.
Koncertni album “30 godina · Greatest Hits · Live” je vrhunski je audio-vizuelni doživljaj. Potvrda da se radi o sjajnom izdanju stigla je i u vidu nominacije za nagradu Porin u kategoriji Najbolji koncertni album, a osim ove nominacije, saradnja s Josipom Lisac u pjesmi “Soundtrack za život” nominovana je u kategoriji Najbolja vokalna saradnja.
Cijela prošla godina bila je u znaku 30 godina Hladnog piva, dva rasprodata dana u Domu sportova, regionalna i skandinavska turneja, dva izdanja, pregršt intervjua i gostovanja. U ovoj godini Hladno pivo će biti poprilično koncertno aktivno, a onda slijedi povlačenje u garažu i studio i uživanje u onom što ih vuče naprijed sve ove godine, stvaranje novih pjesama.
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.