Foto: Agencije
Globus

“Adidas” ne planira nastavak poslovanja u Rusiji


“Adidas” ne planira nastavak komercijalnih operacija u Rusiji, rekao je danas agenciji TASS portparol ove komapnije.

– Operacije “Adidasovih” radnji i onlajn prodaje u Rusiji suspendovane su do daljih instrukcija. To se odnosi i na isporuku robe u Rusiju. Za sada ne postoji plan o nastavku operacija – rekao je portparol.

“Adidas” je 9. marta ove godine objavio da prekida poslovanje u Rusiji. 

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Tramp tvrdi da Iran laže o sporazumu: Veoma nečasni ljudi!

K1

Američka novinarka Lara Logan najavila podkast sa Miloradom Dodikom

K1

Sukobi policije i demonstranata na otvaranju Mundijala

K1

Tramp: Kurdi su nas iznevjerili, to ću im zapamtiti!

K1

Iran: Zatvorili smo Ormuski moreuz; SAD: Brodovi prolaze

K1

Meloni pozvala Evropu na hitan dijalog sa Moskvom

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više