Foto: Getty Images/Ilustracija
Hronika

Nesreća kod Bočca: Djevojčicu pokupilo auto pri izlasku iz autobusa


Djevočica (10) povrijeđena je jutros u Bočcu kod Banjaluke kada ju je udario automobil nakon što je izašla iz autobusa i krenula da pretrči ulicu.

Prema nezvaničnim informacijama, djetetu je slomljena noga.

Iz Policijske uprave Banjaluka potvrđeno je Nezavisnim da je jedna maloljetna osoba povrijeđena jutros oko 7.30 časova na lokalnom putu u mjestu Bočac, a u nezgodi je učestvovavao i automobil.

Nezavisne

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Trovanje na izletu: Osmoro djece iz Sarajeva hospitalizovano

K1

Ukradeni porše iz Norveške pronađen u BiH

K1

Pljačka u Sarajevu: Bankomat raznijeli eksplozivom

K2

U tužilaštvu saslušanje majke Danke Ilić

K2

Dojava o bombi u sudu, evakuisani radnici

K2

Članu “zemunskog klana” iz Bijeljine produžen pritvor

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više