Foto: Tanjug
EX YU

Joković: Politički odnosi Podgorice i Beograda brzo se unapređuju


Potpredsjednik Vlade Crne Gore Vladimir Joković i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izrazili su zadovoljstvo time što se formalni politički odnosi Srbije i Crne Gore unapređuju brzim putem.

Joković je nakon sastanka u Beogradu rekao da bilateralni odnosi dvije države treba da prate izvanredne odnose koje u praksi već imaju građani Srbije i Crne Gore.

– Dačić i ja smo imali veoma dobar razgovor u Beogradu. Treba u našim bilateralnim odnosima da pratimo želju ogromnog broja građana i Crne Gore i Srbije da naši odnosi budu najbolji mogući. Ovaj sastanak i razgovor koji smo imali je još jedan korak u tom smjeru – rekao je Joković.

Joković je u dvodnevnoj zvaničnoj posjeti Srbiji u okviru koje ima niz sastanaka sa zvaničnicima.

Tanjug

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Alarm u Hrvatskoj: Ukradeni podaci 100.000 turista

K1

Plenković: Hrvatska očekuje napredak u razgovorima o otvorenim pitanjima sa Crnom Gorom

K2

Vučić: Crna Gora može da radi šta hoće, mi nećemo priznati nezavisno Kosovo

K2

Haos u Albaniji zbog građevinskog projekta Trampovog zeta

K2

Incidenti u Beogradu: Staklenim flašama gađala vjernike dok su čekali cjelivanje

K2

U Tivtu počinje dvodnevni samit EU – Zapadni Balkan

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više