Foto: Ustupljena fotografija
Kultura

Komedija “Sve o ženama” premijerno u Banjaluci


Komedija “Sve o ženama” u režiji legendarne Mirjane Karanović, po tekstu Mire Gavrana, biće odigrana u četvrtak 7. marta u 20 časova, u Pozorišnoj sali Obilićevo (sala GP Jazavac)

– Predstava nam donosi pet različitih priča o modernim ženama svih generacija, od djevojčica u vrtiću pa sve do simpatičnih štićenica doma za starija lica i njihovih problema – naveli su u saopštenju.

Foto: Ustupljena fotografija

Publika će vidjeti obilje tipično ženskih, komičnih i veoma prepoznatljivih situacija u kojima se žene nalaze ali i onih ozbiljnijih u kojima se pokazuje prava drama u porodičnim odnosima.

– U predstavi igraju Nina Grahovac, Jovana Petronijević i Mariana Aranđelović a originalnu muziku potpisuju The Frajle – rekli su u saopštenju.

Foto: Ustupljena fotografija

Organizator gostovanja je agencija Venturo a karte za predstavu se mogu kupiti na biletarnici dvorane Obilićevo svakog dana od 16 do 20 časova osim nedeljom.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Nova predstava u Dječijem pozorištu RS: Svečana premijera komada “Aladin i čarobna lampa” u petak

K2

Od 24. do 30. juna: Počinju “Principovi dani”

K2

Odgođen koncert “Poklon Republici” u Banjaluci, poznat novi termin

K1

Teatar fest: „Bolivud“ osvojio nagradu „Korak u hrabrost“

K1

Isadora Dankan – majka modernog plesa

K1

Robert Ladlam – majstor trilera i tvorac Džejsona Borna

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više