FOTO: AFP/Ilustracija
Globus

Napulj: Povrijeđeno najmanje 29 ljudi


Najmanje 29 ljudi povrijeđeno je kada je trajekt koji je prevozio ljude sa ostrva Kapri udario u pristanište u Napulju, saopštile su lokalne vlasti.

Incident se dogodio jutros tokom jutarnjih operacija koje su otežane zbog jakih udara vjetra.

U saopštenju se navodi da je većina putnika zadobila lakše povrede, a da je jedan teže povrijeđen.

Nisu poznati identiteti povrijeđenih niti da li je neko od njih učesnik sastanka Grupe sedam najrazvijenijih zemalja svijeta /G7/ koji se danas završava na ostrvu Kapri.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Tramp: Nije isključena mogućnost prekida vojne pomoći Ukrajini

K1

SAD objavile dokumente o ubistvu Kenedija

K1

Rod Blagojević: BiH nije samo regionalni problem, već upozorenje

K1

Papa: Slijedite put Boga koji ne lomi i ne ubija, nego njeguje i liječi

K1

 Gradonačelnica Strazbura se oglasila se na Instagramu povodom srpskih studenata

K2

Nebenzja: Prekid vatre u Ukrajini trenutno nije realan

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više