Foto: Agencije
Globus

Fico: Ne osjećam mržnju prema napadaču


Slovački premijer Robert Fico izjavio je da ne osjeća nikakvu mržnju prema osobi koja ga je napala i da planira da se vrati na posao krajem juna ili početkom jula.

 – Ako sve bude po planu, mogu se postepeno vratiti na posao krajem juna ili početkom jula – rekao je Fico u prvoj video-poruci javnosti nakon pokušaja atentata sredinom maja.

Sponzorisano

Upucan premijer Slovačke (VIDEO)

Fico je dodao da ne osjeća mržnju prema čovjeku koji je pucao u njega, ali da mu je zdravlje ozbiljno narušeno u napadu.

Fico je 15. maja pogođen sa više metaka iz neposredne blizine dok je pozdravljao svoje pristalice nakon sjednice Vlade u mjestu Handlova. Nakon toga je dva puta operisan.

Naoružani napadač je optužen za pokušaj ubistva s predumišljajem, a slovački zvaničnici kažu da je imao politički motiv.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Nije zlato: Ovo je najskuplji metal na svijetu

JM

Vašington: Protesti protiv Trampa

JM

Južna Koreja: Uhapšen smijenjeni predsjednik

JM

Orban: Još jedna energetska kriza u Evropi

JM

Princ Hari odbio boravak u Bakingemskoj palati?

JM

Hoće li Tramp spasiti TikTok u zadnji čas?

JM

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više