Foto: Pexels/ilustracija
EX YU

U Sloveniji i Hrvatskoj padao grad (VIDEO)


Sloveniju je pogodilo nevrijeme, a, prema podacima Agencije za zaštitu životne sredine, najgore je bilo u Dolenjskoj.

Grad je najviše problema stvarao u saobraćaju, a vozači si prijavljivali razbijena stakla.

Meteorolozi za Hrvatsku najavljuju moguće grmljavinsko nevrijeme s jakim vjetrom i gradom, nestabilno će biti i sutra i znatno svježije nego danas.

Za poslije podne i uveče zbog grmljavinskog nevremena za Zagreb i Osijek objavljeno je crveno upozorenje, za Rijeku narandžasto a za Karlovac i Gospić žuto, prenose mediji.

Sutra se na kopnu očekuje osjetno svježije s umjerenim sjevernim i sjeveroistočnim vjetrom te nestabilno. Većina kiše, pa i u obliku jačih pljuskova s grmljavinom, biće uz Savu ili južnije. U srijedu djelimično sunčano, od četvrtka i uglavnom suvo te malo toplije.

RTRS/Tanjug

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Zemljotres u Crnoj Gori: Epicentar u blizini Nikšića

K2

Vaskrs i Uskrs: Slični i drugačiji u istom danu

K1

Vaskršnja poslanica SPC: Radi dobra i napretka naroda gradite mir i dijalog

K2

Hristos vaskrse!

K1

Vučić: Ustav i zakoni zemlje će na kraju morati da se poštuju

K1

Otac Petrić: Nije Hristos vaskrsao da bismo mi farbali jaja

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više