Foto: SrpskaCafe
Politika

Trivić: Naša djela su da ukažemo na njihova nedjela (VIDEO)


Svaki dan ćemo podsjećati javnost na činjenicu da je prema nekim procjenama na tenisku kabriolet dvoranu bačeno 70 miliona maraka narodnog novca. Samo za novac, koji je izdvojio Grad na ovu promašenu investiciju, moglo se napraviti 5 vrtića i trajno riješiti problem vodosnabdijevanja cijelog grada, saopšteno je iz Narodnog fronta povodom gostovanja Jelene Trivić u emisiji Banjalučka hronika na Elta TV.

Trivićeva dodaje da je licemjerno da se SNSD i PDP lako dogovore oko zamjene zemljišta za firmu Korićanac, ili za sinove Nenada Stavandića, ili za prebacivanje budžetskog novca za izgradnju teniske kabriolet dvorane, ali da se istovremeno borba vodi preko leđa onih koji danas nemaju vodu, ili roditelja za čiju djecu nema mjesta u vrtićima.

– Do zvanične kampanje, koja počinje za dva dana, kao opoziciona stranka u Gradu nismo bili u mogućnosti da predstavljamo program, jer se to smatra preuranjenom kampanjom i podliježe visokim novčanim kaznama, ali zato nije manjkalo kriminala u radu gradskih vlasti, kako gradonačelnika, tako i skupštinske većine, na šta smo sve do sada ukazivali – naglasila je Jelena Trivić.

Trivićeva je pozvala sve građane da od petka, 6.9.2024, kada počinje zvanična izborna kampanja, prate ono što će ona kao kandidat za gradonačelnika iznositi kao program kako bi, po njenim riječima, spasili naš grad.

Detaljnije možete poslušati u videu koji je objavljen na zvaničnim nalozima Jelene Trivić:

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Elek: Vlada pogoduje privatnicima na štetu OC “Jahorina”

K1

Dodik: Srpska bi mogla dobiti još jedan grad

K1

Zakazana hitna sjednica Doma naroda: Na stolu smjene Špirića, Košarca i Amidžića

K1

Dodik oštro o Babalju: Gradi “srpsku poziciju” uz podršku Sarajeva

K1

Nešić napustio pritvor: Izrečene mu mjere zabrane

K1

Petrović: Puna podrška Vučiniću

K1

1 komentar

šetač Srijeda, 4.09.2024., 13:51 at 1:51 pm

Napustiti PDP nakon toliko godina i osnovati novu partiju čija politika se uopšte ne razlikuje od PDP-ove politike i nije neko DJELO.Stalno dizanje buke i iznošenje istina,poluistina i laži je sva politika Narodnog Fronta.Ozbiljna stranka bi napravila svoj plan i program i sa konkretnim idejama i prijedlozima za promjene bi izašla na IZBORE,a neozbiljne stranke kao što su NF i PDP samo dižu buku i ništa ne rade,jer se nadaju kad ništa ne rade ne mogu ni pogriješiti.Nije im to toliko ni glupo,jer vidimo primjer Gradonačelnika BL koji je svašta nešto radio, uglavnom loše i doveo sebe u poziciju da ga NF kritikuje i blati iako su oni dojučerašnji saborci.

Odgovor

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više