Mišin Han bio je sinoć mjesto našeg okupljanja kod naše Gabrijele Ćurguz, kandidata na listi Narodni front – Jelena Trivić.
U prelijepom ambijentu razgovarali smo sa mještanima o svim našim programskim mjerama, ali i o problemima sa kojim se oni suočavaju.Izjavila je ovo predsjednica Narodnog fronta i kandidat za gradonačelnika Banjaluke Jelena Trivić, nakon preizbornog skupa koji je sinoć održan u Mišinom Hanu.

Trivićeva sa žaljenjem ističe da i ovo banjalučko naselje ima neriješeno pitanje vodosnabdijevanja, kanalizacije i putne infrastrukture.
– Žalosno je u kakvom stanju su putevi, ali nas raduje da narod ovog naselja shvata da je novca za sve njihove potrebe bilo, ali da je završio u privatnim džepovima onih na vlasti. Zato 6. oktobra složno za promjene, za Mišin Han i našu Banjaluku – zaključila je Trivićeva.
SrpskaCafe
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.