Foto: HŠK Zrinjski
Fudbal

Žrijeb Lige konferencija odredio parove


U Monaku je održan žrijeb parova ligaškog dijela Lige konferencija, a protivnike je saznala i ekipa Zrinjskog.

Prvak Bosne i Hercegovine će snage odmjeriti protiv Rapida, Dinama iz Kijeva, Mainca, Linkoln Red Impsa, Hakena i Rakova.

Fiorentina, Edina Džek,e igra s Rapidom, Dinamom iz Kijeva, Maincom, AEK-om, Sigmom Olomouc i Lozanom.

Rijeka će odmjeriti snage sa Šahtarom, Spartom Prag, Celjem, Linkoln Red Impsom, AEK Larnakom, Noom.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Lionel Mesi zvanično postao milijarder

K1

Kako je raskalašan život uništio vanserijski talenat Džordža Besta?

K1

Barbarez saopštio spisak za Mundijal

K2

Naučnici stvorili savršenu travu za 104 utakmice Svjetskog prvenstva

K1

Žoze Murinjo ponovo na klupi Real Madrida!

K1

Bura u Njemačkoj: Nojer ponovo na golu reprezentacije?

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više