Foto: Nezavisne novine
Izdvajamo

Da li će se sankcije NIS-u odraziti na tržište BiH?


Domaće tržište trenutno nije ugroženo zbog sankcija koje su Sjedinjene Američke Države uvele Naftnoj industriji Srbije (NIS), kazao je za “Nezavisne novine”, Đorđe Savić, predsjedavajući Grupacije za promet naftom i naftnim derivatima pri Privrednoj komori Republike Srpske.

Napomenuo da je u proteklih deset dana na snazi obustava isporuka naftnih derivata  iz Pančeva, što se kako kaže nije odrazilo na snabdijevanje i cijene na maloprodajnim objektima.

“Ako ne bude nekih dodatnih komplikacija, trenutno ne vidimo problem sa snabdijevanjem tržišta Republike Srpske i BiH “, kazao je Savić.

Dodaje da svi znaju koliko je NIS značajan za tržiste Srbije i regiju.

Sponzorisano

“Nadamo se da  će u kratkom roku doći do rježavanja problema sa sankcijama”, kazao  je Savić.

Nezavisne novine

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vjerovali ili ne: Ove zemalje možete da obiđete za samo jedan dan

K2

Zajedno protiv režima: Blanuša i Stanivuković pozivaju na jedinstvo opozicije

K2

Preokret: Njemačka ipak želi u Savjet bezbjednosti UN

K2

Vojska Srbije učestvuje u devet međunarodnih misija

K2

Ðokić nema u planu povećanje cijene struje

K2

Grad Trebinje poklanja parcele za kuće: Evo koje uslove morate da ispunite

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više