EX YU

Srušio se avion kod Subotice: Poginuo član posade


U blizini aerodroma Bikovo, kod Subotice, pala je sportska letjelica tipa Pajper.

Prema nezvaničnim saznanjima, u avionu su bila dva člana posade – jedan je na mjestu stradao, dok je drugi zadobio povrede i hitno je prebačen u bolnicu, pišu Subotičke.

Za sada nije poznat uzrok pada letjelice, a na licu mjesta nalaze se pripadnici policije, vatrogasno-spasilačke jedinice i hitna pomoć.

Uviđaj je u toku, a nadležne službe obezbeđuju teren i prikupljaju prve informacije o okolnostima nesreće.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Pad aviona kod Subotice: Kopilot (30) poginuo, pilot povrijeđen

K1

Meteorolozi upozoravaju: Nakon toplog vikenda stiže zahlađenje

K1

“BiH godišnje gubi 25.000 stanovnika”

K1

Cjenovnik MUP-a Srpske: Od alkotesta do šlepanja vozila

K1

Korak bliže gradnji spomen-parka: Sjećanje na stradale šargovačke đake

K2

Miroslav Lajčak u Epstinovim prepiskama

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više