Sport

Rodžer: Poslije poraza od Novaka na Vimbldonu deset dana nisam trenirao


Švajcarski teniser Rodžer Federer je rekao da nije uzeo reket u ruke deset dana poslije poraza od Novaka Đokovića u finalu Vimbldona.


Jedan od najboljih igrača “bijelog sporta” ikada je naveo da je vrijeme po završetku najprestižnijeg Gren slem turnira proveo sa porodicom.

– Već u ponedjeljak smo iznajmili kamper, djeca su željela da ostanu tu i da prespavaju u njemu. Proveli smo noć zajedno, a kada sam se probudio u utorak osjetio sam da je sav pritisak nestao – rekao je Federer.

Dodao je i da se potom vratio treningu:

– Želio sam da imam još nekoliko nedjelja za odmor, ali se ne žalim.

Švajcarac je istakao i da je srećan što će nastupiti na turniru u Sinsinatiju.

– Počeo sam da treniram tek deset dana po završetku Vimbldona. Dobro je što sam ovdje – zaključio je Fedeks.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Rolan Garos: Đoković u nedjelju izlazi na teren

K1

ABA Liga: Dubai deklasirao Budućnost

K1

Žrijeb nimalo naklonjen Novaku Đokoviću na Rolan Garosu

K2

Srbija zakazala dvomeč sa Francuskom, čeka se okršaj Jokića i Vembanjame

K1

Svjetski teniski vrh kreće u bojkot na Rolan Garosu!

K1

Tanderi izjednačili u finalnoj seriji!

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više