Foto: SINIŠA PAŠALIĆ/RAS SRBIJA
Rukomet

Bio nadomak povratka u Borac, ali je iz Bazela stigla ponuda koja se ne odbija

Iako je postojala mogućnost da se vrati u Borac, klub u kojem je ponikao, Srđan Mijatović će karijeru nastaviti u švajcarskom Bazelu.

Još uvijek mladi rukometaš trenirao je dvadesetak dana sa „crveno-plavima“, postojala je i šansa da potpiše ugovor do kraja sezone, ali je stigla ponuda Bazela koju nije mogao da odbije.

Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije već je kratko nastupao u Švajcarskoj noseći dres Berna, a sada će pokušati da se dokaže u rodnom gradu Rodžera Federera. Bazel je poslije prvog dijela sezone predzadnji na tabeli i predstoji mu borba za opstanak.

– Želio bih ovom prilikom da se zahvalim mom Borcu u kojem sam trenirao. Postojala je šansa i da ostanem, ali je stigla stvarno dobra ponuda. Ima vremena, vratiću se jednog dana u matični klub – rekao je Mijatović koji već ima prilično internacionalno iskustvo jer je pored Švajcarske nastupao u Španiji, Finskoj i Italiji.

Srpska info

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Gradonačelnik posjetio RK „Borac“ i uručio dodatnu novčanu podršku

M B

Rukometašice Srbije odigrale neriješeno protiv Turske

DB

Hrvatska deklasirala rukometašice BiH

DB

Rukometašice Srbije “razbile” Bugarsku

DB

Irfan Smajlagić, trener rukometaša Borca: Selekcija, vrijeme i rad preduslov uspjeha

SB

Mladi rukometaši iz Burundija nestali u Hrvatskoj

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više