Foto: Agencije
EX YU

Kosmet: Uklonjen bilbord sa srpskom zastavom zbog posjete tzv. ministra


Policija takozvanog Kosova uklonila je danas bilbord sa zastavom Srbije na brdu u naselju Kroi i Vitakut u sjevernom dijelu Kosovske Mitrovice, saopštio je zamjenik direktora policije za region Sjever Veton Eljšani.

On je naveo da je to učinjeno zbog posjete ministra unutrašnjih poslova privremenih prištinskih institucija Dželjalja Svečlje, prenosi “Ekonomija onlajn”.

– Kosovska policija je danas obezbjeđivala naselje Kroi i Vitakut dok su u posjeti bili ministar unutrašnjih poslova i ministar lokalne samouprave. Za to vrijeme je uklonjen bilbord koji je bio na brdu, u blizini – rekao je Eljšani.

Nedavno su u Zvečanu dvojica ministara privremenih prištinskih institucija Dželjalj Svečlja i Eljbert Krasnići prisustvovali uklanjanju bilborda na kojem su fotografije počasnih građana Zvečana – Aleksandra Vučića, Marka Đurića, Vladimira Putina, Novaka Đokovića…

Svečlja je tom prilikom rekao da će “jedini simbol Srbije na Kosovu biti njena ambasada u Prištini”.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Istraživanja poprilično jasna: Kome vjeruju građani Srbije?

K2

Lipovšćak: Vrhunac toplotnog talasa u ponedjeljak

K1

Ko će vršiti nadzor izgradnje Beogradskog metroa

K2

Odlazak simbola Zagreba: Srušen Vjesnikov neboder

K1

Uhapšen zbog prijetnji Vučiću i njegovoj porodici, članovima Vlade i policiji

K1

Glavašu oduzeto ordenje: Nosiću tatina odlikovanja Ante Pavelića

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više