Policija u Kairu uhapsila je bandu lopova koja je koristila maske s likom Mohameda Salaha kako bi prikrila svoj identitet.
Naoružana banda od četiri muškarca uhapšena je dok je pokušavala opljačkati trgovinu u naselju Nasr u egipatskoj prijestolnici.
Banda je pokušala pobjeći nakon što su joj prišle snage sigurnosti, ali su je na kraju uhapsili.
Four men disguised themselves as Mohamed Salah to try to rob a store in Cairo ?♂️
— Goal News (@GoalNews) May 19, 2020
Salah je najveća domaća sportska zvijezda u Egiptu i ključni igrač reprezentacije s 41 golom u 67 utakmica za svoju zemlju. Njegova popularnost se povećala od prelaska u Liverpool 2017. godine, a u posljednje vrijeme se našao u medijima nakon komentara bivšeg trenera reprezentacije.
Naime, nekadašnji pomoćni trener Hany Ramzy tvrdio je prošle sedmice da mu je 2018. Salah rekao da je dobio ponudu od Real Madrida.
Ramzy je rekao da je ponuda dobra, ali da je Salah odbio jer je bio zadovoljan u Liverpoolu. Samo dva mjeseca kasnije, Real je u finalu Lige prvaka pobijedio Liverpool u finalu Lige prvaka, a Salahova povreda s početka meča bila je ključni trenutak utakmice.
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.